Zagospodarowanie malutkiej łazienki to nie lada wyczyn - na szczęście November Design doskonale sobie z tym poradziło. Nawet nie spodziewałam się tego, że może ona być taka przestronna, a przy tym funkcjonalna i po prostu piękna - jest tu wszystko, czego potrzeba w łazience. Dziękuję i polecam. Agnieszka z Poznania.

Długo musiałam namawiać męża do zmian w naszym domu. A teraz ani on, ani ja nie żałujemy tego kroku. Firma zadbała o to, by stworzyć nam przestrzeń w stylu vintage - tak jak sobie życzyliśmy. I wyszło dużo lepiej niż w kolorowych magazynach. Nasi znajomi są po prostu w szoku. Polecamy. Ewa i Marcin.

Kiedy zdecydowałam się połączyć salon z kuchnią, byłam pełna obaw. Niesłusznie. November Designs doskonale poradziło sobie z tym zadaniem, dzięki czemu mam funkcjonalne, przestronne, a przy tym zachwycające pomieszczenie, w którym po prostu uwielbiam przebywać. I już wiem, że następnym krokiem będzie łazienka. Ada P.

Jestem dyrektorem prężnie działającej firmy, dlatego zależało mi na tym, żeby mój gabinet był miejscem, w którym zarówno ja, jak i kontrahenci, moglibyśmy się dobrze i profesjonalnie czuć. Przyznaję, że nie miałem żadnego pomysłu. Nie było to jednak problemem dla November Designs. Aranżacja pierwsza klasa - szybko i profesjonalnie. M. Wierzbowski.

O tym, że aranżacje są zachwycające pisze tu prawie każdy. A ja dodam jeszcze do tego, że usługa jest naprawdę tania - w porównaniu z konkurencją - wszystko przebiega szybko i sprawnie, a kontakt z projektantem doskonały. Wspomnę tu również, że bierze on pod uwagę sugestie klienta i dąży do tego, by ten był maksymalnie zadowolony z efektu. K. z Lublina.

Wszystkie referencje są fałszywe. Jest to test serwisu internetowego.